Nettverk og nettverksledere

Her ser du nettverksledere for hvert nettverk. Du kan klikke de grønne tekstene for å få liste over sentraler.

Nettverk Sentraler Medlem Nettv.leder Sentral Tlf E-post
Øst Norge 101 89
(Ikke plassert) 3 1
Buskerud Øvre 13 12 Morten Heggelund Hole frivilligsentral 480 27 200 Morten.Heggelund@Hole.Kommune.no
Follo - Akershus Vest 11 11 Berit Sandvig Vestby frivillighetssentral 977 84 241 sandvig.berit@gmail.com
Glåmdalsnettverket 6 3 Aud Ingrid Olstad Kongsvinger frivilligsentral 990 24 817 post@kongsvinger.frivilligsentral.no
Gudbrandsdal 9 8 Inger Kari Sæta Vågå frivillighetssentral 990 41 280 inger-kari.sata@vaga.kommune.no
Mjøsnett 9 9 Kari Kristiansen Moelv frivilligsentral 974 34 918 moelv@frivillighet.no
Oppland 15 15 Marte Tangen Vang frivilligsentral 468 16 473 frivilligsentralen@vang.kommune.no
Romeriksnett 15 14 Ragnar Heide Aurskog-Høland frivilligsentral 957 69 107 ragnar.heide@ahk.no
Vannposten 9 7 Rigmor Råen Kongsberg frivillighetssentral 481 66 239 rigmor.raen@kongsberg.kommune.no
Østerdalsgruppa 11 9 Rigmor Lundberg Foreningen Tolga frivilligsentral 930 15 459 post@tolga.frivilligsentral.no
Sør Norge 108 94
(Ikke i bruk) 2 1
(Ikke plassert) 1 0
Akerselva 7 6 Kristin Heger SAFIR - Senter for frivillig innsats i rusfeltet 977 02 170 kristin.heger@safir-oslo.no
Aust-Agder 11 11 Cecilie Hagen Froland frivilligsentral 917 57 594 post@froland.frivilligsentral.no
Midt-Agder 11 7 Gijs Mans Hægeland og Øvrebø frivilligsentral 988 17 952 post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no
Oslo Nord 7 7 Eva Morton Haugerud frivilligsentral 958 70 113 eva.morton@bal.oslo.kommune.no
Oslo Sør 7 5 Vigdis Bodin Jensen Bøler frivilligsentral 934 92 191 vigdisbodin.jensen@bos.oslo.kommune.no
Oslo Vest 7 6 Esther Marie Lier Ullern frivilligsentral 971 86 265 esther.marie.lier@bymisjon.no
Telemark 16 16 Gisle Lunde
Solveig Kivle
Gulset nærmiljøsenter
Kragerø Frivillig Sentral
911 35 095
952 03 344
gisle.lunde@gulset.org
solveig@kragero.frivilligsentral.no
Vest-Agder 1 12 10 Jorunn Flottorp Audnedal frivilligsentral 945 30 938 jorunn.flottorp@audnedal.kommune.no
Vestfold 11 11 Toril Ågedal Sande frivilligsentral 33787031/94160750 toril.agedal@sande-ve.kommune.no
Østfold Indre 6 5 Rosmari Neset Rakkestad frivilligsentral 468 09 590 rosmari.neset@rakkestad.kommune.no
Østfold Ytre 10 9 Wenche Erichsen Halden frivilligsentral 916 35 173 post@halden.frivilligsentral.no
Vest Norge 103 90
(Ikke plassert) 2 0
Hardanger og Voss 6 5 Sidsel Haugen Stiftinga Grannehjelpa - frivilligsentralen i Kvam 901 22 688 post@grannehjelpa.no
Jæren 6 6 Ann Kristin N Hatletvedt Klepp frivilligsentral 900 87 472 aknh@klepp.kommune.no
Nettverk Sentrum 8 8 Marita Njøten Vitalitetsenteret frivilligsentral 930 87 995 kontakt@frivillighet.org
Nord Rogaland 6 6 Gerd Jorunn Christensen Tysvær frivilligsentral 474 87 949 gerd.christensen@bymisjon.net
Nordfjord 6 5 Elfrid Rauset Håheim Gloppen frivilligsentral 921 20 505 post@gloppen.frivilligsentral.no
Nordhordaland 5 4 Rune Rydland Radøy Frivilligentral 915 49 660 rune.rydland@radoy.kommune.no
Nordre Sunnmøre 9 7 Ernst Valderhaug Giske frivillighetssentral 402 21 129 erva@giske.kommune.no
Romsdal og Nord-Møre 11 9 Jens Petter Kjøll Aukra frivilligsentral 469 46 044 jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no
Ryfylke 6 6 Åsmund Sigmundstad Hjelmeland frivilligsentral 404 39 155 asmund.sigmundstad@hjelmeland.kommune.no
Sogn 6 5 Astrid Halstensen Nærmiljøsentralen Askvoll 908 48 627 astrid.halstensen@askvoll.kommune.no
Sunnfjord 8 6 Rakel Apneseth Jølster frivilligsentral 952 42 444 rakel@jolster.frivilligsentral.no
Sunnhordaland 7 7 Jimmy Næs Etne frivilligsentral 902 38 354 frivillig.etne@gmail.com
Sør-Rogaland 5 5 Torill Lode Time frivilligsentral 905 29 346 torill.lode@time.kommune.no
Søre Sunnmøre 5 5 Inger Anne Dimmen Ulstein frivilligsentral 982 30 613 inger.dimmen@ulstein.kommune.no
Vest 7 6 Astrid Myran Aarvik Laksevåg frivilligsentral 409 22 846 astrid.aarvik@bergen.kommune.no
Midt/Nord Norge 117 103
(Ikke plassert) 2 2
Finnmark 10 7 Runar Terje Foslund Alta frivilligsentral 907 95 420 rupf@alta.kommune.no
Fjellregionen 15 14 Maj Britt Svorkdal Hess
Trude Solem Heggdal
Rennebu frivilligsentral
Midtre Gauldal frivilligsentral
917 31 174
41211427/91724022
post@rennebu.frivilligsentral.no
trude.heggdal@mgk.no
Helgeland 14 11 Arne Steinvik Hemnes frivilligsentral 949 76 348 frivi-h@online.no
Kystnettverket 7 6 Jorunn Eide Bjugn frivilligsentral 926 00 232 jorunn.eide@bjugn.kommune.no
Nord-Trøndelag Nord 11 10 Knut Th. Flåtter Skage frivilligsentral 979 67 278 post@skage.frivilligsentral.no
Nord-Trøndelag Sør 11 11 Åse Saltvik Levanger frivilligsentral 991 13 569 post@levanger.frivilligsentral.no
Salten 10 8 Gjertrud Kvalspornes Ludvigsen Bodø frivilligsentral 953 04 395 frivbodo@online.no
Troms-nettverket 20 17 Elsa Holm
Kolbjørn Sjøseth
Lise Olsen Tråsdahl
Gratangen frivillighetssentral SA
Lavangen frivilligsentral
Frivilligsentralen i Målselv
909 27 988
480 64 520
415 13 135
frivillig@gratangen.kommune.no
kolbjorn.sjoseth@lavangen.kommune.no
frivillig@nordpaa.no
Trondheim 11 11 Anne Karin V. Nilsen Strinda frivilligsentralen 480 49 452 post@strinda.frivilligsentral.no
Vesterålen/Lødingen 6 6 Unni Glad Sortland frivilligsentral 913 49 805 post@sortland.frivilligsentral.no